Gold Wing F6B

Nasze maszyny. Tyle z nich radości i tyle problemów...
manson
K.B.M.
Posty: 1053
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 08:15
Motocykl: HONDA VTX1300 2006r.
Lokalizacja: Zamość

Gold Wing F6B

Post autor: manson »

http://motocykle.onet.pl/testy/testujem ... -f6b/0z32z" onclick="window.open(this.href);return false;
nawet tysiącmilowa podróż
zaczyna się od jednego kroku.
602300313
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Re: Gold Wing F6B

Post autor: Wielki Brat »

A dla mnie ta konstrukcja jest po prostu durna.
Pozbawianie GL elementów wyposażenia turystycznego po to by zrobić z niego coś, czym nie jest i czym nigdy nie miał być, ma taki sam sens jak przerabianie "street figtera" na turystka.
Nie mogę też nie odnieść się do "przemyśleń" zamieszczonych w tym "utworze":
I. "Jednocześnie ma to być ukłon w stronę motocyklistów, których klasyczny Gold Wing po prostu przytłacza, a niektórzy utożsamiają go raczej z podeszłym wiekiem i statecznością" - autor.
II. "Widziałem wcześniej duże Gold Wingi i wydawało mi się, że trzeba mieć skończone 65 lat żeby na tym jeździć" - Hubert Urbański.

No i rzeczywiście Drodzy Panowie - jeżeli nie ma się na tyle rozumu i pary żeby sobie z GL-em poradzić, to lepiej kupić coś mniejszego! A frustracje dot. wieku "Goldwingerów" to chyba raczej wynikają z braku kasy na jego zakup?

III. "Patrząc na wersje fabryczne, uważam, że mimo wyższej ceny zakup Harleya Davidsona Street Glide jest bardziej korzystny - wyższa jakość, wykonanie, zestrojenie, pozycja i co tu dużo mówić – image" - wg Kuby Olkowskiego.

No i tu mnie człowiek rozwalił: wyższa jakość, wykonanie ... w HD niż w GL :lol:


No a komentarze autora artykułu dot. wrażeń z jazdy momentami mnie, jako użytkownika GL1500 i GL1200, zadziwiają - widać, że "gościu" jeżeli ma doświadczenie to tylko na lżejszych 2oo.
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gold Wing F6B

Post autor: hans »

Mamy tu taką oplastikowaną Valkyrię bo inaczej jakoś tego nie potrafię nazwać.
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
Awatar użytkownika
BART
Zwykły forumowicz
Posty: 209
Rejestracja: środa, 31 grudnia 2008, 17:29
Motocykl: CBR 1100 xx , Honda XL 600 R, WSK 175
Lokalizacja: Łaszczów/Zamość

Re: Gold Wing F6B

Post autor: BART »

uboga wersja goldasa , obcięty odgórnie ;d
Motocykl = życie
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Re: Gold Wing F6B

Post autor: Fido »

Tak się przyglądałem i dumałem.
Odpuściłem całą tą otoczkę Gold Winga.
Coś w sobie ma.
Kontrowersyjnego, ale ma. Tylko co !!!
I to mi nie daje spokoju.
Szymon
Zwykły forumowicz
Posty: 237
Rejestracja: wtorek, 27 kwietnia 2010, 23:05
Motocykl: HONDA Deauville
Lokalizacja: Hrubieszów/Zamość

Re: Gold Wing F6B

Post autor: Szymon »

prawie jak Burgman :D
694 930 521
Awatar użytkownika
Wiatr w Polu
Zwykły forumowicz
Posty: 1618
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:41

Re: Gold Wing F6B

Post autor: Wiatr w Polu »

Mi się podoba. Nie wiem, jak się tym jeździ, ale wygląd jest super. Dla mnie to kwintesencja ciężkiego, solidnego, ale niezbyt rozbudowanego motocykla (przynajmniej wizualnie). Również wizualnie, szyba jest odrobinę za krótka. Nie wiem, czy wieje, czy nie - u mnie zawsze wieje - ale ta szyba po prostu wygląda na zbyt nisko przyciętą.

Natomiast rozwaliło mnie to: "... uważam, że mimo wyższej ceny zakup Harleya Davidsona Street Glide jest bardziej korzystny - wyższa jakość, wykonanie, zestrojenie, pozycja i co tu dużo mówić – image."
Zwłaszcza jakość i wykonanie :devil: :jupi:
Wojownik musi czuć zapach wojny, musi wiedzieć, że jest potrzebny. W czas pokoju tylko dudnienie KODO jest zwiastunem błogosławieństwa Cesarza do wymarszu na bój.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”