PROŚBA O POMOC

Jaro
Zwykły forumowicz
Posty: 1178
Rejestracja: piątek, 23 lutego 2007, 18:54
Motocykl: YAMAHA FAZER
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Chciałbym tylko przypomnieć że akcja ,, Tosiek " trwa nadal i wszyscy ci którzy jeszcze z różnych przyczyn nie wspomogli a chcieli by mogą śmiało przelewać pieniążki gdyż zbieramy dalej. Z góry dziękuje za hojność.
Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych.
GSF

Post autor: GSF »

Dawno bylam na forum i dopiero przeczytalam ten temat. Tez dokonam przelewu
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Post autor: Wielki Brat »

W związku z ustaniem wpłat darowizn przeznaczonych na bieżącą pomoc dla rodziny Tośka z dniem 24-04-2009 r. kończymy ten etap akcji pomocy.
Kto jeszcze chciałby dołączyć do listy darczyńców proszony jest o wpłatę w ww. terminie.
Lista darczyńców (bez kwot ale w kolejności wysokości wpłat) zostanie opublikowana po upływie ww. terminu. Jeżeli ktoś z darczyńców nie życzy sobie publikacji swoich danych proszę o info na PRV.
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Post autor: Wielki Brat »

Lista darczyńców usunięta.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 stycznia 2010, 17:56 przez Wielki Brat, łącznie zmieniany 2 razy.
pantonik

Poszło:-)

Post autor: pantonik »

I ja się już dołączyłem:-) Moje powinno już dojść. Jakby co, to postaram się nawet o jakąś systematykę. PiotrekA
Wielki Brat
Zwykły forumowicz
Posty: 2808
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 08:39
Motocykl: FJR 1300

Post autor: Wielki Brat »

Dziękujemy. Przy najbliższej okazji przekażemy rodzinie.
rybak68
Zwykły forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 czerwca 2009, 09:49
Motocykl: V-Star 1100 C
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: rybak68 »

Trochę późno zauważyłem temat,też się przyłączam. Wczoraj On jutro ja może Ty.Czytający niech odpowiedzą sobie sami,czy gdy odejdą ich rodziny niebędą potrzebowały wsparcia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „...pamięci tych, którzy odeszli”