Polskie drogi są przereklamowane :)

Uśmiechnij się...
Awatar użytkownika
Mateusz
Zwykły forumowicz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 3 kwietnia 2010, 17:10
Motocykl: Simson S51/ Kawasaki GPZ500
Lokalizacja: Komarów/Zamość

Polskie drogi są przereklamowane :)

Post autor: Mateusz »

http://www.obrazki.jeja.pl/3700,polskie ... owane.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.story.pl/fotka/57/57916_l/Po ... %3F%3F.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
:D :) :P
Awatar użytkownika
Walus1
Zwykły forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: czwartek, 21 stycznia 2010, 11:00
Motocykl: Yamaha FJR
Lokalizacja: Włodawa

Re: Polskie drogi są przereklamowane :)

Post autor: Walus1 »

hehe.
Dzisiaj wracałem z roboty no i po drodze u nas pod miastem kładą nowy dywan, ale tylko kładą, bez żadnego wzmacniania czy cuś. Po prostu sfrezowali i położyli nowy. Przedemną jadą dwie ciężarówki no i rozmowa na CB:
- Ku..a co to ma być. Zobacz na tamtym pasie jeszcze się walec kręci, a na tym co wczoraj chyba kładli juz koleiny są
- spoko spoko to nowy unijny asfalt jest
- ta czrana smoła w czystej postaci hahaha
Reszty dialogu nie przytoczę...
No myślałem że przepukliny dostanę w samochodzei, ale to była prawda co oni mówili. Parę dni wcześniej położyli dywan, to jakoś w zeszłym tygodniu było w te upały bodaj piątek był, a juz normalnie widać że koleiny przy poboczu sie porobiły, a tam gdzie się na światłach stało to od kół juz dołki zostały. no ręce opadają, a szczena juz dawno opadła. Szkoda pieniędzy, już by lepiej jakiś chodnik zrobili :evil:
Awatar użytkownika
Mateusz
Zwykły forumowicz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 3 kwietnia 2010, 17:10
Motocykl: Simson S51/ Kawasaki GPZ500
Lokalizacja: Komarów/Zamość

Re: Polskie drogi są przereklamowane :)

Post autor: Mateusz »

A znając życie polscy robotnicy załatali by dziury które powstaną i te koleiny w błyskawiczny sposób jak na tym filmiku:http://www.youtube.com/watch?v=3_RFoUeZeKg


Ps. szkoda, że nie ma światowych zawodów który kraj najszybciej załata dziury :)
Awatar użytkownika
Walus1
Zwykły forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: czwartek, 21 stycznia 2010, 11:00
Motocykl: Yamaha FJR
Lokalizacja: Włodawa

Re: Polskie drogi są przereklamowane :)

Post autor: Walus1 »

hehe asfalt na zimno.
Ale tak na serio, to tym materiałem tak naprawdę się łata :P Tyle że dziura powinna być jeszcze zagruntowana lepiszczem jakimś co by się nie odkleiło potem. A na worku jest instrukcja "obsługi" i tam do zagęszczania narysowane jest że trzeba użyć koła samochodu, czyli po prostu rozjeździć tudzież uklepać. To coś samo siada i się zagęszcza także nie krytykujcie tak bardzo tych drogowców jak zobaczycie kiedyś jak ubijają asfalt piętą :P bo tak ma być 8) A w tajemnicy powiem wam że ten zimny asfalt jest o niebo lepszy i trwalszy od tego jeb...go klińca co to go sypią i zalewają smołą. przynajmniej nie poddaje sie temperaturze i jest robiony z odpadów bitumicznych :P
Awatar użytkownika
Mateusz
Zwykły forumowicz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 3 kwietnia 2010, 17:10
Motocykl: Simson S51/ Kawasaki GPZ500
Lokalizacja: Komarów/Zamość

Re: Polskie drogi są przereklamowane :)

Post autor: Mateusz »

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem że na tym asfalcie jest lepsza przyczepność 8)
Awatar użytkownika
Walus1
Zwykły forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: czwartek, 21 stycznia 2010, 11:00
Motocykl: Yamaha FJR
Lokalizacja: Włodawa

Re: Polskie drogi są przereklamowane :)

Post autor: Walus1 »

może i tak. Na pewno trzyma się kupy i nie czepia się do opon, że o rozbijaniu szyb nie wspomnę. Juz mam na plastikach kilka dziurek od tego super wynalazku do łatania jakim jest kliniec i smoła
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”