ratstyle w moto ?

Rycerze motocyklizmu.
henio12323

ratstyle w moto ?

Post autor: henio12323 »

ostatnio coraz głośniej jest o autach robionych pod ratstyle, czyli specjalne oszpecanie aut. np widziałem jakies auto tylna blacha trzymała sie na łancuchu a na dachu 200 litrowa pordzewiała beczka. niby złom ;D ale autko cos w sobie miało :P
Czy słyszeliście moze o takim ruchu u weteranów ? bo raczej nowsze zabawki nie bardzo pasują do tego :P ale starsze sprzęty jak najbardziej :P jak macie jakies info o tym to piszcie ;D
Awatar użytkownika
MATIDKW
Zwykły forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: środa, 5 sierpnia 2009, 21:41
Lokalizacja: TORUŃ

Post autor: MATIDKW »

To jest wiocha i kicz, coś takiego. Nazywa sie to styl RAT, lub ROST. Widziałem na WP Golfa II białego i żeby zrobić go w tym stylu koleś zdarł farbę z maski i jakimś kwasem to chyba pomazał żeby zardzewiało :shock: , bez sensu. W zabytkach jest coś podobnego ale chodzi o to że pojazdy są dobrze zachowane w orginale i nie są remontowane ani postarzane, w USA nazywa się to HPOF i to jest spoko. Takie świadome niszczenie w stylu RAT nie wiem co ma na celu, w sumie i tak wiele aut na Polskich drogach wygląda jakby własciciele robili je w tym stylu :) , w dodatku są brudne i zaniedbane. Moim zdaniem taki styl RAT i wiejski TUNING to zakała i wstyd dla motoryzacji.
henio12323

Post autor: henio12323 »

ee nie przesadzaj 99% takich robionych pod rat style aut jest w lepszym stanie niz te odpicowane przez gówniarzy poprzez mase spojlerów kolorowe światełka i naklejke pajonier :D niektóre auta mi tez sie nie podobają i tez wiocha niektóre... ale są takie że wzroku sie oderwac nie da :P
Komar
Zwykły forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 21:41
Motocykl: Jawa 350

Post autor: Komar »

Henio.. to jest wiocha spowodowana w 99% tym że gość nie ma kasy na nowe/ ładne auto. Kupuje złoma i go niszczy szybko tak aby myślano że jest Szczurzym pojazdem. WIocha i prymitywizm. Rozumiem gościa który by tak zrobił z nowym autem. Wtedy jest to styl. Facet ma pieniądze i widać że go to rajcuje a nie burak z golfem III czy II..
...Wolność i przestrzeń niczym nieograniczona..
henio12323

Post autor: henio12323 »

haha ale ja powiedziałem :P że prawdziwy rat style to auto wręcz idealne poddane przeróbkom ;P ale niestety wiele auto to tak jak mówisz wiejski tuning że niby stylowy a tak serio to nic innego sie z niego wykrzesac nie da. :)
Awatar użytkownika
MATIDKW
Zwykły forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: środa, 5 sierpnia 2009, 21:41
Lokalizacja: TORUŃ

Post autor: MATIDKW »

DKW w wersji RATSTYLE :lol:

Obrazek

Tak na poważnie to myśle że jest tyle wspaniałych aut nowych i zabytkowych że nie trzeba niszczyć nic żeby być indywidualistą. Na mnie osobiscie większe wrażenie zrobiłby bardzo zadbany VW GOLF II w idealnym stanie technicznym i wizualnym ,niż jakiś GOLF zrobiony na jeszcze wiekszego złoma niż był .
henio12323

Post autor: henio12323 »

haha dobra rozmowa nie ma sensu :P jednemu sie podoba innemu nie. ja sie chce tylko dowiedziec czy taki ruch jest tez w motocyklach ;D znalazłem tylko 1 taki moto vespe zrobioną pod ratsajl :P tylko akurat nie podobała mi sie bo widac że nie była idealna i robiona pod RATa tylko była juz RAT od dawna i pewnie własciciel nawet nie wiedział że kreował nowy trend ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weteran”