1936 Triumph 350cc

Rycerze motocyklizmu.
Awatar użytkownika
MATIDKW
Zwykły forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: środa, 5 sierpnia 2009, 21:41
Lokalizacja: TORUŃ

Post autor: MATIDKW »

oznaczenie srub "L" chyba nie są tylko amerykańskie, bo w TRIUMPHIE pełno takich miałem nazakładanych, a u mojego dziadka po garażu dużo się takich wala....
cinas

Post autor: cinas »

Szukalem po numerze patentu w USA i nie jest to produkt amerykanski. Kontaktowalem sie takze z brytyjskim biurem pantentowym, ale nie potrafili mi tam pomoc :(

W otrzymanych mailach ktos sugerowal firme Best & LLoyd, ktora mogla ta pompke wyprodukowac
Tuftufek

Post autor: Tuftufek »

Sprawdzałeś jakie są śruby w bloku silnika(calowe czy metryczne). Gdy to określimy możemy zawęzić poszukiwania.
cinas

Post autor: cinas »

Sprawdzałeś jakie są śruby w bloku silnika(calowe czy metryczne). Gdy to określimy możemy zawęzić poszukiwania.
Tak, mierzyłem suwmiarka te gwinty wystające z bloku silnika, do których przykręca się cylinder. Maja one dokladnie 9mm, a nakretka 14mm.

Wewnatrz bloku także gwinty europejskie, tym razem rozmiar 23[/url]
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

Może to głupi pomysł.
Wystaw motocykl na Allegro, ustaw wysoką cenę minimalną i napisz, że prosisz o pomoc przy identyfikacji motocykla. Może ktoś się odezwie?
Awatar użytkownika
Ozzy
Zwykły forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 10:56
Motocykl: DKW NZ 350-1
Lokalizacja: RJA/RZ
Kontakt:

Post autor: Ozzy »

No to nie jest głupi pomysł, Żaba dobrze kumka :D
Awatar użytkownika
MATIDKW
Zwykły forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: środa, 5 sierpnia 2009, 21:41
Lokalizacja: TORUŃ

Post autor: MATIDKW »

no faktycznie pomysł z wystawieniem na Allegro bardzo dobry, a jakby to nie pomogło, zawsze można zrobić zdjęcia i przesłać do redakcji AUTOMOBILISTY, kiedyś jakiś facet dał tak zdjęcia STANDARDA KURIERA 350 i były w gazecie jako że "czytelnik prosi o pomoc" czy jakoś tak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weteran”