PMZ PODOLSK

Rycerze motocyklizmu.
podolski

PMZ PODOLSK

Post autor: podolski »

Poszukuje czesci do PMZ A 750 PODOLSK. Widzial ktos fanty do takie sprzeta ? Bede wdzieczny za pomoc.
PAWELOO

Post autor: PAWELOO »

Zapraszamy do przedstawienia się w dziale "Witamy"
irbit

Re: PMZ PODOLSK

Post autor: irbit »

podolski pisze:Poszukuje czesci do PMZ A 750 PODOLSK. Widzial ktos fanty do takie sprzeta ? Bede wdzieczny za pomoc.
To chyba coś dla Ciebie:
http://moto.allegro.pl/item381583018_pm ... ilnik.html

:wink:
rt

Re: PMZ PODOLSK

Post autor: rt »

podolski pisze:Poszukuje czesci do PMZ A 750 PODOLSK. Widzial ktos fanty do takie sprzeta ? Bede wdzieczny za pomoc.
witam.
jestem nowy na tym forum.znalazłem je przez przeglądarkę.szukałem informacji na temat motocykli Podolsk i trafiłem między innymi właśnie tu.
mam mozliwość zakupu Podolska w ilości co najmniej 2 sztuk.raczej nieokazyjnie ale motorki są dosyć kompletne.
jak wyglada u Pan sytuacja na dzień dzisiejszy z tym Podolskiem?.
pytam z ciekawości bo sprzęt jest dość rzadki i pewnie części nie ma rynku.czy mógłbym proscić o jakieś info na PW.zależy mi na opinii jakiegoś posiadacza sprzętu,nie chciałbym się wkąpać w jakąś kabałę.
możliwe,że będzie sporo gratów do tego w plusie wiec będę mógł wspomóc.
pzdr. :D [/list]
wally

Post autor: wally »

temat juz dosc stary i martwy poki co, kolega Podolsk niestety dawno nie zagladal na forum, ale podal w profilu gg wiec mozesz sie probowac kontaktowac ta droga.
wally
Zwykły forumowicz
Posty: 397
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 17:48

Re: PMZ PODOLSK

Post autor: wally »

Hello PMZ, write private message to admin, maybe he has email adres to Podolski in backup. I've Friends in Russia, i'll ask them.
wally
Zwykły forumowicz
Posty: 397
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 17:48

Re: PMZ PODOLSK

Post autor: wally »

At the beginning try to write to my friend Andrei, please allege on me ( my name is Waldek ), let him ask for the parts in Siberia. He does not deals with the theme of retro motorcycles, but I think he will try to help You. Shoul i ask admin for email to Podolski ?

andrey_kapasev@mail.ru

motorcyclists is an international big family :)
best regards
Podolsk

Re: PMZ PODOLSK

Post autor: Podolsk »

rt pisze:
podolski pisze:Poszukuje czesci do PMZ A 750 PODOLSK. Widzial ktos fanty do takie sprzeta ? Bede wdzieczny za pomoc.
witam.
jestem nowy na tym forum.znalazłem je przez przeglądarkę.szukałem informacji na temat motocykli Podolsk i trafiłem między innymi właśnie tu.
mam mozliwość zakupu Podolska w ilości co najmniej 2 sztuk.raczej nieokazyjnie ale motorki są dosyć kompletne.
jak wyglada u Pan sytuacja na dzień dzisiejszy z tym Podolskiem?.
pytam z ciekawości bo sprzęt jest dość rzadki i pewnie części nie ma rynku.czy mógłbym proscić o jakieś info na PW.zależy mi na opinii jakiegoś posiadacza sprzętu,nie chciałbym się wkąpać w jakąś kabałę.
możliwe,że będzie sporo gratów do tego w plusie wiec będę mógł wspomóc.
pzdr. :D [/list]

witam.

piszę z nowego konta.nie mogłem się ponownie zalogować na RT.

tak więc trochę się u mnie zmieniło.tamtych PMZ'ów już nie ma.jakieś ruski je podkupili.
zakupiłem inny egzemplarz.
chętnie nawiąże kontakt z zainteresowanymi wymianą doświadczeń.
pzdr.


welcome.

I write with a new account. I could not log back on RT.

so little to me changed. PMZ'ów those no longer there. they bought some Russian.
I bought another copy.
willing to establish contacts with stakeholders.
Kisses.
wally
Zwykły forumowicz
Posty: 397
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 17:48

Re: PMZ PODOLSK

Post autor: wally »

Napisz o swoim motocyklu na forum, dla nas to ciekawy temat. Foto mile rwidziane
Awatar użytkownika
dzidek
Zwykły forumowicz
Posty: 259
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 12:36
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Re: PMZ PODOLSK

Post autor: dzidek »

W tym roku jak ktuś był na Czersku..........mukł popatrzeć trochę na Podolska w pełnej okazałości
Awatar użytkownika
Ozzy
Zwykły forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2009, 10:56
Motocykl: DKW NZ 350-1
Lokalizacja: RJA/RZ
Kontakt:

Re: PMZ PODOLSK

Post autor: Ozzy »

PMZ 750 A, foto z III Zlotu Motocykle Legendy II Wojny Światowej.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weteran”