AWO Zgrywusa

Rycerze motocyklizmu.
wally

Post autor: wally »

puszcze wam cynk, tylko nikomu ani slowa, zgrywusowi kawalek avo dojechal :twisted: ........, tak okolo 60%
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Hm i jaki ładny - już dziś siedzieliśmy i czyszczonko odchodziło
Awatar użytkownika
Fido
Zwykły forumowicz
Posty: 2231
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 10:49
Motocykl: Ten ze zdjęcia
Lokalizacja: ULH
Kontakt:

Post autor: Fido »

Dajcie foty, dajcie foty.
wilma

Post autor: wilma »

Jakby co służe informacjami na temat części do avoszczaka.Kiedy można wdepnąć na oględziny zwłok?
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

no taaa juz wally wylapał ;) a wiec :

- avo simson Turist - rocznik /najlepszejszy bo identyczny jak mój "1964" ;)/,
-po wypadku w ub roku, poleciały lagi obecnie zalozone sa z iż 49,
-pekniety dekiel osłony prądnicy,
-stan silnika na razie nie jest mi znany nie odpalany itp, ogolnie wyglada wszystko ok, w tym roku jeździł po ukraińskich stepach ;)
-koła i dyfer w dość dobrym stanie braki, to 2 wylamane szprychy,


braki :
- gaźnik,
- starter
- przednie zawieszenie z avo turista

tyle na razie udało mi sie ustalić ,

fotki dołącze jak całość zjedzie do garażu, wszelkie info na temat cześci i czego kolwiek o avo turiście mile widziane

cdn.
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

NO Prezes gartulacje :) widze ze ostro dzialasz, w tym temacie, jeszcze jakis karabin do wozka i bedzie komplet :) ewentualnie siekierka
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

Gratuluje zakupu :D
To teraz będziesz siedział w garażu i na forum już Zgrywuasa nie uświadzy :wink:
Jakieś części może mieć Ryśowski w Narolu, miał 3 AWOki a składa jednego, możemy podjechać do niego jak chcesz? Marek z Horyńca też składa jakieś AWO. A i w Narolu jeszcze chłopak ma Simsona.
Czekamy na fotki Twojej zdobyczy :D
Gdyby były jakieś kłopoty z iskrownikiwm to mogę pomóc - jest taki sam jak w Junaku :)

Założyłem nowy temat, wątek napewno będzie się rozwijał:)
Free Rider
irbit

Post autor: irbit »

Żaba pisze:Gratuluje zakupu :D
To teraz będziesz siedział w garażu i na forum już Zgrywuasa nie uświadzy :wink:
Jakieś części może mieć Ryśowski w Narolu, miał 3 AWOki a składa jednego, możemy podjechać do niego jak chcesz? Marek z Horyńca też składa jakieś AWO. A i w Narolu jeszcze chłopak ma Simsona.
Czekamy na fotki Twojej zdobyczy :D
Gdyby były jakieś kłopoty z iskrownikiwm to mogę pomóc - jest taki sam jak w Junaku :)

Założyłem nowy temat, wątek napewno będzie się rozwijał:)
Marek też składa Tourista :wink:
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

... dzieki Żaba za informacje - bylem juz kilka razy u pana Ryskowskiego w Narolu, raczej nie ma szans na zakup jakichkolwiek czesci o w.w , nawiasem mowiac jedna sztuke avo turista ma w stanie "salonowym" drugi kompletny do remontu, trzeci jako dawca w czesciach,

wilma : :) co sie kurde pytasz toz wiesz gdzie mieszkam jesli masz ochote to zapraszam na ogledziny,

fotki umieszcze jak juz wszystko bede miec w garazu
irbit

Post autor: irbit »

Zgrywus: coś co powinno Cie zainteresować - przednie zawiezene do awo
http://cgi.ebay.de/SIMSON-AWO-425-TOURE ... dZViewItem

Na ebay.de jest masa części do simsona :wink:
Speedarek
Zwykły forumowicz
Posty: 952
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:12
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Speedarek »

Musze to zobaczyć
Nie ważne co masz pod dupą , ważne co masz nad nią .......
Crisp
Zwykły forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: środa, 22 sierpnia 2007, 22:02
Lokalizacja: USA, California

Post autor: Crisp »

Kupa lat juz minela i informacja pewnie juz bardzo nieswieza ale...
W latach wczesnych 80-tych znajomy w Ciotuszy posiadal Simsona Avo. Czy jeszcze tam jest trudno powiedzec - odnosi sie do Avo i do znajomego ;-)


Crisp
Zgrywus
Zwykły forumowicz
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 18 lutego 2007, 09:38
Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
Lokalizacja: 50º27’13” 23º25’11”

Post autor: Zgrywus »

...widzę ze mimo licznego napływu motocykli nowej generacji tzw. "Japonii" stare szacowne "dziadki" cieszą się dużym zainteresowaniem :), fakt faktem ze sporo czasu upłynęło i coraz ciężej o atrakcyjne fanty w dobrym stanie i atrakcyjnych pieniążkach. Kultowy polski motocykl wsk_a, /zazwyczaj wyśmiewany okpiony itp. :)/ zaczął być poszukiwanym i chyba w końcu docenianym i atrakcyjnym sprzętem.
Zastanawiam się czy identyczna sytuacja będzie z motocyklami np. japońskimi - sam jeżdżę suzuki intruderem, któremu do 25 lat juz nie wiele brak :) , czy za parę lat będą to tez tak poszukiwane i cenione maszyny humm ... ?

Irbit : dzieki za linki do aukcji, na razie sie wstrzymam od zakupu, nie mam jeszcze całego sprzetu w domu, jak wszystko bedzie na miejscu trzeba bedzie zrobić listę niezbednych cześci itp. i wóczas ruszyć w wir poszukiwań
irbit

Post autor: irbit »

Myśle. że jesli nie masz przodu to warto zainteresować sie tą auckja teraz, przednie zawieszenie to nie bedzie łatwy fant do znalezienia :wink:
Żaba
Zwykły forumowicz
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 22:06
Lokalizacja: gm. Narol

Post autor: Żaba »

Zgrywus pisze:... dzieki Żaba za informacje - bylem juz kilka razy u pana Ryskowskiego w Narolu, raczej nie ma szans na zakup jakichkolwiek czesci o w.w , nawiasem mowiac jedna sztuke avo turista ma w stanie "salonowym" drugi kompletny do remontu, trzeci jako dawca w czesciach,
Możemy spróbowć jeszcze raz - ma swoisty dar przekonywania :wink:
Tak poważnie to kiedyś byłem u pana Ryśowskiego, akurat wcześniej miał jakiś kupców z Tomaszowa na rame z suwakami i chciał sprzedać za 150 zł ale oni uznali że za drogo...
A nóż widelec (przód) sprzeda? :wink:
Free Rider
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weteran”