POMOCY!!!

Skutery i motorowery, czyli małe jednoślady z wielkim temperamentem.
@lex

POMOCY!!!

Post autor: @lex »

mam skutera zipp Quadra WY50QT 7A i mój problem z nim jest taki że:
-wystarczy ze troszke zacznie padać deszcz a ja przejade sie mokrą nawierzchnią i skuter zaczyna sie dusić i po chwili gaśnie ale dzieje sie tak zwłaszcza gdy zwolnie lub sie zatrzymam na jakiejś krzyżówce i dalej w taka pogode nie pojedzie.
Próbowałem go ponownie odpalić ale tylko strzela z rury i na tym sie kończy a jak juz sie uda odpalić to niema mocy,jedzie 5km/h albo wogóle przy czym sie bardzo dusi jak mu daje więcej gazu. Pytanie,czy gdzieś sie dostaje woda z mokrej nawierzchni???wymiana świecy też nie pomaga,ale odczekac pare godzin az troszke woda odparuje z pod spodu i jest git.
W czym tkwi problem?? prosze o pomoc tych ktorzy sie na tym znaja z góry wielkie dzieki. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
SpeedJamal
Zwykły forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2007, 22:20
Motocykl: Honda VTX 1800C
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: POMOCY!!!

Post autor: SpeedJamal »

sprawdź kruciec łączący filtr powietrza z gaźnikiem i czy woda się nie dostaje do filtra powietrza
Kiedy siedzę na maszynie , totalny czuje luz...
@lex

Re: POMOCY!!!

Post autor: @lex »

dzieki juz ide to sprawdzić :)
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: POMOCY!!!

Post autor: DOK »

No i przewody wysokiego napięcia - najlepiej w nocy - jeżeli mają bicie będzie widać.
@lex

Re: POMOCY!!!

Post autor: @lex »

propo przewodów elektrycznych miałem z nimi kłopot od razu jak go kupiłem w tamtym roku poprostu jechałem gdzies a potem bez powodu nie chciał zapalić i pchałem po 30km a na drugi dzien zapalił za 1 razem. Oddałem do serwisu i kazałem wymienic całą elektryke ale czy wymienili całą tego nie wiem.
moze własnie chodzi o przewody,dostana wody jak jade po deszczu robi sie jakas zwara i finito :? swoja droga jak mam poznac ktore to sa od napiecia jak tam jest full kabli,nie bardzo kumam tam elektryke.
@lex

Re: POMOCY!!!

Post autor: @lex »

SpeedJamal pisze:sprawdź kruciec łączący filtr powietrza z gaźnikiem i czy woda się nie dostaje do filtra powietrza

sprawdziłem i jest wszystko ok
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lekka jazda”