Teraz jest poniedziałek, 28 maja 2018, 04:38
Full Width Fixed Width

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 4 kwietnia 2007, 00:03 
Zwykły forumowicz

Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
rmoteka napisał(a):
Nie przyłączam się do petycji, ale to nie dlatego, że lekceważę skuremanów i skuterwomanki. Uważam, że:
1. Ten kto ma wygodniejszą sytuację powinien pozdrowić pierwszy, skuter nie mają sprzęgła więc lewa ręka mają mniej zajętą niż ja i mogą zawsze pierwsi pozdrowić
2. Kultura uczy, że młodszy powinien powiedzieć "dzień dobry" jako pierwszy
3. Nie każdy skuterowiec to pasjonat motocyklizmu, znam parę kobitek które traktują skuter jak rower z silnikiem i nie rozumieją pasji, miłości i oddania motocyklowi.

Jak mnie skuterowiec pozdrowi i mam wolną rękę zawsze wyciągam w geście pozdrowienia 8)

Zgadzam się z rmoteką, każdy zaczyna od tych najmniejszych, ale dla jednego to pasja a drugiego pojazd na zakupy...

Tytuł:
PostNapisane: środa, 4 kwietnia 2007, 17:40 
joseph, ja zawsze traktuje klienta podjezdzajacego do nas do sklepu bajkiem jak brata, ale czasem mnie to gubi bo barany tez jezdza na motorach, w kazdym razie ja zawsze skuterkowi odpowiem na machanie konczynami :)

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 kwietnia 2007, 11:53 
wally napisał(a):
joseph, ja zawsze traktuje klienta podjezdzajacego do nas do sklepu bajkiem jak brata, ale czasem mnie to gubi bo barany tez jezdza na motorach, w kazdym razie ja zawsze skuterkowi odpowiem na machanie konczynami :)

No i prawidłowo hehe:) masz racje, czasem zdarzają się barany to fakt :D pozdrófki elooo :)

Tytuł: :)
PostNapisane: czwartek, 5 kwietnia 2007, 12:16 
Moderator K.B.M.

Motocykl: GL 1200, M-72 ruska rzeźba w niemieckim betonie
i ja pozdrawiam wszystkich jak leci, ... ostatnio był to patrol policji na peryferiach miasta, podniosł ręką wiec i ja tez 8) na wszelki wypadek nie zagladałem w lust wsteczne hyhyh - syren nie słyszałem ;)

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 12 kwietnia 2007, 22:07 
Zwykły forumowicz

Motocykl: TDM 850 3VD
Witam,

Ja chwilowo śmigam na skuterku bo swój motorek sprzedałem i planuje zakup czegoś większego :) (Jak ktoś jest zainteresowany zakupem skuterka link na dole :P)

Szczerze to żadko mi się zdarza kogoś pozdrowić chyba że znajomy :P Kiedyś to machałem prawie każdemu ale czasem machneli czasem nie później jakoś nawet mi sie nie chciało..:P

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 12 kwietnia 2007, 22:42 
Jestem za pozdrawianiem. dlaczego?
1. jest to przejaw kultury ( w dzisiejszych czasach na wagę złota)
2. nie każdego stać na na Piękną WIELKĄ YA... cośtam jeżeli zaczyna "współpracę" z dwoma kółkami dobrze jak widzi że nie tylko Młoty jeżdża na 2 kołach, jak "stary" ucieszy się że "duch nie umarł", jak kobieta po bułeczki to też nie będzie tak przestraszona.
3. orwell napisał coś o równych i równiejszych...
4. ludzie do okoła też to widzą... Jeśli jest jakiś objaw kultury inaczej zaczynają odbierać ludzi na motorkach...

a odnośnie kolejności pozdrawiania ... ja nie mam korony to mi nie zleci jak pozdrowię pierwszy :)

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 13 kwietnia 2007, 07:06 
wiesz co pawel... ladnie to powiedziales :) tez sie zastosuje :D

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 13 kwietnia 2007, 07:16 
Zwykły forumowicz

Panowi i serdeczne Panie . Ja osobiscie jak jakis bzyczek przejedzie w polu mojego widzenie i podniesie reke to ja zrobie to samo dlaczego nie ??? moze oni kiedys beda z mani jezdzic ??? Kto wie zawsze odczegos trzeba zaczac !!!! Ja zaczynalem na ogarze ,brykalem rok a potem dosiadlem Jawy 350 takze ich rozumiem ale kazdy niech sie wypowie pozdrawiam 8)

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 14 kwietnia 2007, 20:59 
na trasie do zamoscia na 6 napotkanych skuterow na ronie odpowiedzail ino jeden :(

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 11:54 
Zwykły forumowicz

Motocykl: Suzuki DL1000
Wyobraźcie sobie sytuacje: jedziesz szczęśliwy, pełen dobrej energi, widzisz skuterka, podnosisz pierwszy dłoń, a kierowca skuterka ...........NIC. i dobra energia zmienia się w ==> :evil:

nie mam dobrego zadnia o kierowcach tych rowerów z silnikiem.
ale nie wszyscy tacy są, :)

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 16:01 
Ja na przykład boje sie pierwszy podnieść dłoń bo nie zawsze odpowiadają.I jak sie potem czujesz jak podniosłeś dłoń a kolega z większej maszyny nic.Rozumiem to że kultura wymaga tego że by młodszy to pierwszy zrobił,ale jak potem sie czujemy jak ktoś nie odpowie,i ludzie patrzą się jak na debila. :(

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 16:09 
O tak Właśnie jak Seba napisał ja mam tak samo :(

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 16:48 
Zwykły forumowicz

Motocykl: YAMAHA FAZER
Na pewno my wszyscy ,, tu " będący zawsze odpowiemy.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 20:34 
No dzisiaj nawet jeździłem troszkę po mieście i kolega się przywitał na ścigaczu.Widzieliśmy się dwa razy.POZDRAWIAM 8)

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 19 kwietnia 2007, 21:02 
Zwykły forumowicz

Motocykl: Suzuki DL1000
seba. Ja zawsze dziękuje za pozdrowienia od skuterów, ale pierwszy dłoni nie podniosę bo drugi raz nie dam się zrobić.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1