Pozdrawiamy skuterowców (?)

Skutery i motorowery, czyli małe jednoślady z wielkim temperamentem.
Awatar użytkownika
Bohun
Zwykły forumowicz
Posty: 311
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 15:36
Motocykl: 1

Post autor: Bohun »

ksenon pisze: ja byłem za niemcami i bohun pewnie też :lol:

Ksenon jakbyś nieznał mojego zdania na ten temat. Dla niewtajemniczonych, nie interesuję się piłką nożną, czy też na którym miejscu Polska wypadnie. :|

KAMILOO pisze: PS: A Bohun nie podniósł mi łapy, pomimo że ja mu podniosłem pierwszy W sumie się nie dziwie, bo pewnie się zdziwił widząc skutera z dużą flagą POLSKA 2008, Bohun to byłem ja

Sorry KAMILOO, domyśliłem się później, że to mogłeś być Ty. Następnym razem podnosę :oops:

PS: co do skuterzystów z moich stron mam pewien uraz <no coment>
:evil:
Kto prędko daje, ten dwa razy daje
http://www.yamahaxt.pl/
Awatar użytkownika
KAMILOO
Zwykły forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 19:30
Motocykl: Yamaha TDR 125, Romet 777, CZ 175/477
Lokalizacja: Rożniatów k. Zarzecza
Kontakt:

Post autor: KAMILOO »

Sorry KAMILOO, domyśliłem się później, że to mogłeś być Ty. Następnym razem podnosę :oops:
Nie ma sprawy, nie chodziło mi w sumie o zwrócenie uwagi, tylko o przyznanie się że to byłem ja :wink:
PS: co do skuterzystów z moich stron mam pewien uraz <no coment>
:evil:
Nie wiem, o których stronach mówisz, ale jeżelie chodzi Ci o frajerów z Osiedla Wolności to wpełni Cię popieram. Jest to banda, nieodpowiedzialnych frajerów dla których skuter jest maszyną do zaszpanowanie przed kolegami :evil: Już kilka razy miałem z nimi styczność, zresztą Paweloo też może się wypowiedzieć...
[img]http://img123.imageshack.us/img123/8579/11222ss8.gif[/img]
[url=http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/TDR_125/72844][img]http://img132.imageshack.us/img132/4029/dra.png[/img][/url]

Ujeżdżanie nowego rumaka ;)
Awatar użytkownika
sebus00
Zwykły forumowicz
Posty: 1004
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:19
Motocykl: Honda VTR 1000 FireStorm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: sebus00 »

Kamillo, ale ten twoj Romet na avantarze się rozrósł heee :D

A tak na marginesie ostatnio jakies 2 tyg temu jadąc do Lublina, na obwodnicy były spore korki, przez przewożenie olbrzymich beczek, i stojac
sobie w tym ciagu aut, podjechal do mnie jakich skuteromaniak mały, aż się z nim przywitałem podając rekę, po czym pocisnał miedzy autami do przodu , hee chyba sie zdziwił. :)
raf1986

Post autor: raf1986 »

No powiem ze nie pozdrawiam skuteraków nie wiem czemu ale tez z ich strony nie widziałem takowego gestu innego typu motorki oczywiscie tak pozdrawiam wiekszosc odwzajemnia gest sa tez co nie ale nic na siłe
romek

Post autor: romek »

Nie mam jeszcze duzego doswiadczenia na drodze dlatego napisze jak z pozdrowieniami wyglada na .... szlaku :) Otoz nie da sie witac z kazdym pomimo nawet najszczerszych checi idac droga np. nad morskie oko bo by sie buzka nie zamykala ale calkiem inaczej wyglada to na szlaku gdzie w ciagu dnia mija sie kilka osob. Wtedy nie wyobrazam sobie sytuacji zeby sie nie zatrzymac i chwile nie pogadac i podzielic sie jakas kanapka. A po takiej przerwie czlowiek odrazu sie lepiej czuje :)
suchyzmc
Zwykły forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 21:30
Motocykl: Yamaha fzr 400
Lokalizacja: Zamość

Re: Pozdrawiamy skuterowców (?)

Post autor: suchyzmc »

Ja pozdrawiam wszystkich kolegów na wiekszych maszynach chyba ze jestem zajety skretem albo nie zauwazylem ale nie wszyscy koledzy ze scigaczy nie odwzajemniaja pozdrowien ale nie ma co sie dziwic jak oni widza tylko licznik i przeszkody a tak ogolnie to wszyscy podrawiaja mnie oczywiscie ja pierwszy pozdrawiam i dla mnie moto to jest cos wiecej niz tylko dwa kolka i silnik to pasja i planuje sie przerzucic w przyzszlosci na cos wiekszego w koncu kazdy od czegos mniejszego zaczyna a konczy na wiekszych maszynach.Pozdrawiam koledzy.
Fihu
Zwykły forumowicz
Posty: 122
Rejestracja: niedziela, 3 października 2010, 17:22
Motocykl: Honda XRV Africa Twin rd03
Lokalizacja: Krasnystaw

Re: Pozdrawiamy skuterowców (?)

Post autor: Fihu »

Pozdrawiać, jasne że tak lecz nie osobom na skuterach. Odnośnie prawdziwych motorowerów to zawsze udzielę im błogosławieństwa lewą ... 8)
Speeding, sparks like lightning
Engine working hard
Furnace on the foot plate
Shining in the night
Iron striking metal
The sound of racing steel
It's all I ever wanna hear
It's music to my ears
Awatar użytkownika
hans
Zwykły forumowicz
Posty: 996
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:48
Motocykl: xj600
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pozdrawiamy skuterowców (?)

Post autor: hans »

Wielu z użytkowników 50ccm nie zna tego gestu, bo albo skuter to ich środek taniego transportu, albo jak ktoś wspomniał to gówniarze dla których się liczy by wyciągnąć jak najwięcej km/h ze swojej maszynki celem zaszpanowania przed kolegami.
Jako że krótko jeżdżę to widząc motocyklistę podniosę lewą rękę lub jak jestem w łuku to odrywam od klamki dwa palce (peace), który to gest nieraz widywałem.
"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"
Paulo Coelho
suchyzmc
Zwykły forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 21:30
Motocykl: Yamaha fzr 400
Lokalizacja: Zamość

Re: Pozdrawiamy skuterowców (?)

Post autor: suchyzmc »

Panowie to jak wam ktos z mniejszej maszyny (50ccm) poniesie lewa reke to czego niektórzy nie odwzajemniaja tego gestu??(wspomne ze napewno widza ) przeciez ktos tak z 50ccm tak o sobie by nie wystawiał reki. Wiadomo ze wiekszosc posiadaczy 50 uwaza skuter za tani środek transportu i popisy przed kolegami ze jedzie np.80km/h (tak jak kolega wyzej wspomnial) ale dla niektórych to jest to pasja i napewno zechca sie przezucic na cos wiekszego tak jak np. ja wkoncu od czegos trzeba zaczac. Ja zacząłem od 50ccm bo mam karte motorowerowa a chcialem juz w mlodym wieku zaczac przygode z motorem ale w przyszlosci napewno przezuce sie na cos wiekszego
Awatar użytkownika
cienki007
Zwykły forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 16:31
Motocykl: Honda NTV 650
Lokalizacja: Zamość

Re: Pozdrawiamy skuterowców (?)

Post autor: cienki007 »

Zależy od motocyklisty. Jeden odmacha drugi uda że nie widzi. Niektorzy są zrażeni tym że kiedys podniesli ręke i ktoś na skuterze nie odmachał. Inny nie lubi skuterow a może nawet nie uznaje za motocykl. Rożni są ludzie. Ważne żeby podtrzymać pozdrowienia bo wydaje mi się że coraz mniej ludzi o tym pamięta. Nie zrażaj się i lewa w górę. Ja też jeżdże poki co piździkiem i staram się machać ludziom :)
Jestem oazą spokoju.. Pier*****ym, kur*a, zaje*iście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.
sebapor
Zwykły forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 26 marca 2011, 13:37
Motocykl: Yamaha Axis 72cc

Re: Pozdrawiamy skuterowców (?)

Post autor: sebapor »

Witam. Sam mam 15 lat i jeżdze juz 2 rok na 50cc aktualnie jest 70cc, zawsze pozdrawiam "wiekszych braci" i zawsze mi odpowiadają;) nie ma znaczenia czy 600cc czy 1000 czy marne 50cc szacunek wsród motocyklistow i motrowerowcow i skuterowcow powienien byc :) za pare lat sam sie przesiade na wiekszy motocykl, i będe jednym z was wieksi bracia ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lekka jazda”