Ogólnopolski motocyklowy portal społecznościowy

Formalne i nieformalne grupy motocyklistów
Greg

Ogólnopolski motocyklowy portal społecznościowy

Post autor: Greg »

Witam,

Jakiś czas temu szukałem miejsca w sieci, gdzie mógłbym znaleźć w jednym miejscu społeczność motocyklową (coś jak nasza-klasa, ale tylko dla motocyklistów), ale nie znalazłem, więc sam założyłem :)

www.cafemoto.pl

Zrobiłem stronkę bo szukałem znajomych z moich okolic, żeby z nimi pojeździć, ale nie było to łatwe. Dzięki coraz większej liczbie zarejestrowanych osób na mojej stronie, może Wam uda się oszczędzić czas i znaleźć nowych znajomych (szczególnie przydatne jak sie przeprowadzacie do innego miasta, jak ja to zrobiłem).

Zapraszam do odwiedzin i darmowej rejestracji
Greg
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Ogólnopolski motocyklowy portal społecznościowy

Post autor: DOK »

1: sądzę że Kresowe Forum Motocyklowe - jest to forum zrzeszające w jednym miejscu społeczność motocyklową.
2. w tym miejscu jak i w innych obowiązuje netykieta ten kolorek -fee
3. samoreklama lub reklama komercyjna nie jest tu mile widziana
4. pasowało by się najpierw przywitać i powiedzieć coś o sobie w naszym dziale witamy
Greg

Post autor: Greg »

Hej DOK,

1. Kresowe Forum Motocyklowe jest świetną grupą, ale zrzesza tylko część ludzi z Polski, a mój pomysł to dać wszystkim info o ludziach i grupach w całej Polsce :)

2. Sorki, moja pomyłka.

3. Strona nie jest komercyjna i nie jest to żadna reklama, a jedynie informacja dla tych, którzy chcieliby zaoszczędzić trochę czasu w przyszłości i w jednym miejscu znaleźć linki do różnych grup i ludzi w całej Polsce.

4. Słuszna uwaga :)

Pozdrawiam
Greg

Post autor: Greg »

Cześć,
Jakiś czas temu miałem przyjemność dołączyć do Waszego grona, a że jestem z "daleka" przyszedł mi do głowy pomysł, aby stworzyć jedno miejsce w sieci, w którym będzie można łatwo odnaleźć motocyklistów z całej Polski :) oraz poinformować o tym wszystkich motocyklistów Owszem, są różne fora ogólnopolskie, ale według mnie to nie to samo :) I tak powstał Ogólnopolski Portal Społecznościowy dla Motocyklistów:

www.cafemoto.pl

Marzeniem moim jest, aby zgromadzić na niej jak najwięcej motocyklistów, którzy mogliby zostawić kontakt do siebie, wymieniać się doświadczeniami z innymi motocyklistami z całej Polski (nie tylko swojego regionu jak ma to miejsce w większości przypadków :( ), umówić się na wspólne zloty lub kawę, poinformować wszystkich o organizowanych zlotach w Naszym rejonie itd.

Takiej strony jeszcze nie ma, są jedynie namiastki (przeważnie tylko Fora, albo strony z różnymi artykułami - też fajne). Ta strona jest ukierunkowana na ludzi i dla ludzi oraz jest rozwijana przez jej użytkowników (nie ma użytkowników, nie ma strony :) ).

Absolutnie nie jest ona konkurencją dla Forum Kresowego, a jedynie uzupełnieniem i możliwością poinformowania szerszej publiczności o takich wspaniałych ludziach :) Mam nadzieję, ze zechcecie również uczestniczyć w życiu strony, bo fajnie będzie stworzyć ogólnopolską grupę :)

Zachęcam do odwiedzin i udzielania się

Pozdrawiam
Greg
Awatar użytkownika
Piotrek
Zwykły forumowicz
Posty: 515
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2007, 16:49
Lokalizacja: BTE
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Nie no powodzenia ze strona, ale...
Motocykli w Polsce przybywa bardzo szybko, tak samo motocyklistow. No i co za tym idzie, przeroznych portali motocyklwych. Jest w czym wybierac. Juz nie wiadomo gdzie sie warto zarajestrowac. Dlatego nie zbyt trafia do mnie idea tworzenia kolejnych portali dla motocyklistow. Juz wolabym pojsc droga jakosci a nie ilosci i stworzyl portal dla, powiedzmy okreslonej grupy, jak np tutrystow motocyklowych, posiadaczy zabytkow..
Tylko, ze takie strony juz istnieja. Swoja droga, wg mnie fora motocyklowe sa w zupelnosci wystarczajace. Lacza ludzi z calej Polski oraz spoza jej granic. Jesli jezdzisz duzo na moto, nie bedziesz musial szukac kompanow na necie. A jesli szukasz chetnych na np wspolna wyprawe czy potrzebujesz, powiedzmy, pomocy technicznej, znajdziesz to na juz istniejacych forach.

Pzdr
Menel: http://change.menelgame.pl/change_please/6042900/ kliknij, dasz mi kilka gr:)
wally

Post autor: wally »

pomysl dobry, wykonanie ok - powodzenia :) informuj w tym watku o wszelkich zmianach na stronie
Greg

Post autor: Greg »

Hej,
Dzięki za komentarze i już informuję o pewnych nowościach na stronie (myślę, że interesujących).

Dodałem na Forum wątki o Ciekawych trasach i miejscach w Polsce.

Będzie mi miło jak podzielicie się swoimi ulubionymi trasami (pętlami) w Waszej okolicy.

Pozdrawiam
Greg

Post autor: Greg »

Kilka zmian na http://www.cafemoto.pl nastąpiło od ostatniego postu, a obiecałem że będę informował o zmianach :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby i organizacje motocyklowe”