tytuł tematu

Działanie forum, jego struktura, problemy, pomysły :) etc.
Awatar użytkownika
Stirlitz
Zwykły forumowicz
Posty: 469
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 20:42
Lokalizacja: Kraina Jezior

tytuł tematu

Post autor: Stirlitz »

w sumie to taka pi... ale...z całą pewnością to nie utrudni poruszania się po forum :)
w indeksie forum, tam po prawej, jest coś takiego jak "Ostatni post" gdzie jest informacja kto napisał i kiedy napisał, ja sugeruję aby dodać jeszcze tytuł tematu, na który ktoś odpowiedział.
[img]http://img264.imageshack.us/img264/3462/ptaki9wudw3tb4.gif[/img]
Motocyklem jeździć nie umiem, ale lubię.
Marek

Post autor: Marek »

Wbrew pozorom może to utrudnić poruszanie się po forum - pojawienie się tematu posta zwiększy wymiary ramek i rozciągnie indeks. Zastanawiam się też nad funkcjonalnością takiego rozwiązania. Miałoby to skrócić drogę do tematu, w którym pojawił się nowy post? Ale przecież w krótkim czasie nowe wpisy pojawiają się w wielu tematach. Wyświetlenie posta z indeksu nie zwolni użytkownika chcącego śledzić dyskusję w dziale od zajrzenia do spisu tematów w tym dziale... A może źle Cię zrozumiałem?
Awatar użytkownika
Stirlitz
Zwykły forumowicz
Posty: 469
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 20:42
Lokalizacja: Kraina Jezior

Post autor: Stirlitz »

z szerokością ramki to raczej nie powinien być problem, bo tam przecież nie musi być cały tytuł
jeżeli ktoś zaciekle śledzi jakiś dział to i tak wejdzie i zobaczy co tam słychać
jednak jeżeli pojawi się jakiś ciekawy temat wdziale, który zazwyczaj dana osoba omija to jest to element kuszący :)

ale jak mówiłem wcześniej to właściwie taka pi... jest :wink:
[img]http://img264.imageshack.us/img264/3462/ptaki9wudw3tb4.gif[/img]
Motocyklem jeździć nie umiem, ale lubię.
wally

Post autor: wally »

ja mam inny problem, czesto nie zaznacza mi na czerwono nowych postow.
Soft
Zwykły forumowicz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 10:39
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Soft »

Ja też mam problem z zaznaczaniem .... czasami wejdę - widzę parę czerwonych - przeczytam 1 temat - wyjde i wszystkie już są odznaczone..

coś nie tak - ale ja podejżewam IE7
Marek

Post autor: Marek »

Używam Opery i problemu z zaznaczaniem nie mam. Mam natomiast inny: wyświetlam temat, wychodzę i zdarza się, że pozostaje on zaznaczony jako nieprzeczytany. Dopiero parokrotne odświeżenie aktualizuje status. Podejrzewam przeglądarkę albo jakiś cache po drodze (serwer hostingowy lub pośredniczący - mojego dostawcy internetu, UPC. Słyszałem nienajlepsze opinie o nim).

Jeżeli zamiast Opery użyję IE6 to zerują mi się wszystkie "nieprzeczytania" i niezależnie od tego, czy dalej działam w O czy w IE wszystkie tematy mam oznaczone jako przeczytane.

Na pewno nie jest to wina skryptów. Spróbujcie z innymi przeglądarkami.

"Zaznaczenia" działają w relacji do plików cookies. Wylogowanie i ponowne zalogowanie kasuje zaznaczenia i usuwa info z ciastek. Być może więc chodzi konfigurację obsługi kukisów przez przeglądarkę albo dostęp tego samego usera do forum z wielu kompów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum techniczne”