Kalendarz

Działanie forum, jego struktura, problemy, pomysły :) etc.
Awatar użytkownika
Stirlitz
Zwykły forumowicz
Posty: 469
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 20:42
Lokalizacja: Kraina Jezior

Kalendarz

Post autor: Stirlitz »

Ponieważ mieszkam trochę daleko chciałbym mieć możliwość wcześniejszego ustalania wyjazdów na spoty czy wspólne wypady.

Na stronie głównej KBM w Menu Głównym w Wiadomościach jest coś takiego jak Kalendarz lecz mimo iż jestem zalogowany wyświetla się komunikat, że nie mam uprawnień do przeglądania witryny.

Dobrym pomysłem byłoby dopuszczenie wszystkich do możliwości przeglądania kalendarza oraz wybrania kilku osób, które na bieżąco będą uaktualniały kalendarz o wszelkie wyjazdy, zloty, spoty, imprezy motocyklowe, bazary i giełdy motocyklowe.

i przy okazji, gdyby była potrzebna pomoc gdziekolwiek na forum to zgłaszam się na ochotnika
[img]http://img264.imageshack.us/img264/3462/ptaki9wudw3tb4.gif[/img]
Motocyklem jeździć nie umiem, ale lubię.
DOK
Zwykły forumowicz
Posty: 2087
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2007, 13:35
Motocykl: Suzuki Intruder VS 700
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: DOK »

Stirlitz - działa to trochę na innej zasadzie może się pomyśli o tym co mówisz i się zrobi - zgłoś kandydaturę na pisarza to ci Admin może przydzielić uprawnienia.
Na ten moment w menu usera jest przycisk dodaj artykuł-> wybierasz "wydarzenia" z kategorii - piszesz text i wysyłasz do admina a on dopiero wybiera gdzie co ma się znaleźć
(i robi potencjalną cenzurę :( -> sorki główna KBM to nie forum)

Taka uwaga z mojej strony w pierwszych linijkach możesz napisać notkę do Admina gdzie i jak dany artykuł widzisz!!!
Marek

Post autor: Marek »

Zawartość kalendarza została usunięta, bo dotyczyła 2007 roku :) Kalendarz na 2008 rok dopiero powstaje - na podstawie prasowych enuncjacji, ogłoszeń i info zgłaszanych do admina, a dotyczy nie tylko KBM czy forumowiczów, ale wszystkich motocyklistów (kalendarium zawiera wydarzenia z całego kraju).

Wkrótce opublikujemy nowy kalendarz. Poszukujemy też chętnych, którzy chcieliby się podjąć opieki i aktualizacji kalendarza.
Awatar użytkownika
Stirlitz
Zwykły forumowicz
Posty: 469
Rejestracja: poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 20:42
Lokalizacja: Kraina Jezior

Post autor: Stirlitz »

jak powiesz jak to zrobić to ja się mogę tym (i nie tylko tym) z miłą chęcią zająć.
[img]http://img264.imageshack.us/img264/3462/ptaki9wudw3tb4.gif[/img]
Motocyklem jeździć nie umiem, ale lubię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum techniczne”